🏷️ Modern Türk Şiiri

Modern Türk Şiiri

Bu etikete sahip 5462 şiir bulunmaktadır.

"Modern Türk Şiiri" etiketli şiirler

Ö
Şarkım
Özdemir Asaf
#Modern Türk Şiiri #Metafor
M
Yerleşik Yabancı
Metin Altıok
#Modern Türk Şiiri #İçsel Yolculuk #Melankoli +1
O
Güzel Ülke
Osman NAMDAR
#Doğa #Modern Türk Şiiri #İçsel Yolculuk +1
A
Sincan'da Bir Sokağin Balkondan Görünüşü
Abdülkadir BUDAK
#Modern Türk Şiiri #Melankoli #Yalnızlık +1
E
Deniz
Erdem BAYAZIT
#Doğa #Modern Türk Şiiri #Metafor +1
A
Sevgili Çocuk
Ahmet Erhan
#Aşk #Doğa #Modern Türk Şiiri +1
A
Fransa İçin Şiir
Asaf Halet ÇELEBİ
#Modern Türk Şiiri #Melankoli #Nostalji +1
A
Yalnızlık
Ahmet Erhan
#Yalnızlık #Melankoli #Modern Türk Şiiri +1
S
Taha'nın Kitabı-1
Sezai Karakoç
#Modern Türk Şiiri #Şehir #Melankoli
E
Damla
Enis Batur
#Modern Türk Şiiri #Metafor #İçsel Yolculuk
C
1994 Eliyle, Samanyolu'na
Cemal Süreya
#İçsel Yolculuk #Aşk #Serbest Ölçü +1
C
Hadi Git...
Cemal Safi
#Aşk #Melankoli #Hüzün +1
C
Güzelcin
Cahit ZARİFOĞLU
#Aşk #Modern Türk Şiiri #Serbest Ölçü +1
C
Dilenmek
Charles Bukowski
#Modern Türk Şiiri #İçsel Yolculuk #Sosyal Eleştiri +1
O
Gülümsüyorum
Orhan Veli Kanık
#Yalnızlık #Modern Türk Şiiri #Serbest Ölçü +1
M
Kocakarı Ile Ömer
Mehmet Akif Ersoy
#Sosyal Eleştiri #Modern Türk Şiiri #Metafor +1
B
Bir Ölümden Kalanlar
Behçet Necatigil
#Ölüm #Melankoli #Yalnızlık +1
N
Gözlerimiz
Nazım Hikmet RAN
#Aşk #Metafor #Serbest Ölçü +1
M
Ümidin Her Zaman Haib
Mehmet Akif Ersoy
#Sosyal Eleştiri #Melankoli #Kayıp +1
O
Sokağa Bırakılan Ayakkabılar
Osman Akçay (Seğmenoğlu)
#Modern Türk Şiiri #Sosyal Eleştiri #Kayıp +1
A
Suyu Şiir Bildim Susuzluğu Aşk
Azad Ziya EREN
#Aşk #Modern Türk Şiiri #Melankoli +1
M
Aşk Da Çevreye Uyar
Metin Altıok
#Aşk #Modern Türk Şiiri #Melankoli +1
M
Çankaya (Selam Saldım Ankara'ya)
Mahzuni ŞERİF
#Sosyal Eleştiri #Modern Türk Şiiri
İ
Türkçe İle İlgili Bir Analiz
İsmail Acar
#Modern Türk Şiiri #Sosyal Eleştiri